baner
  • 41
  • fb7
  • fb3
  • FB_IMG_1529307260927
  • fb13
  • 18670889_655464404652702_2450144264892709068_n
  • fb8
  • fb11
  • DSC_0579
  • fb1
  • fb9
  • DSC_0570
  • FB_IMG_1529307258110
  • fb14
  • 33
  • fb12
  • fb15
  • 18698066_655463821319427_1704460293375556128_n
  • 23

Partnerzy

Stalowemiasto
lowca
Logo1 (1) (Copy)

Aktualności

uwaga waznePOLSKI ZWIĄZEK WĘDKARSKI

ZARZĄD KOŁA NR 3 „ROZWADÓW”

ZAWIADOMIENIE

INFORMUJE SIĘ CZŁONKÓW KOŁA, ŻE DNIU 24 PAŹDZIERNIKA 2021 O GODZINIE 10.00 W PIERWSZYM TERMINIE (przy obecności co najmniej połowy liczby członków koła uprawnionych do głosowania), W DRUGIM TERMINIE O GODZINIE 10.30 (w tym samym dniu) NIEZALEŻNIE OD LICZBY OBECNYCH CZŁONKÓW KOŁA UPRAWNIONYCH DO GŁOSOWANIA, ODBĘDZIE SIĘ W KLUBIE "EMKA" W STALOWEJ WOLI (UL. ŻWIRKI I WIGURY 6)

WALNE ZGROMADZENIE

SPRAWOZDAWCZO – WYBORCZE

PORZĄDEK OBRAD:

  1. UCHWALENIE PORZĄDKU I REGULAMINU OBRAD.
  2. PRZYJĘCIE SPRAWOZDANIA Z DZIAŁALNOŚCI ZARZĄDU, KOMISJI REWIZYJNEJ ORAZ SĄDU KOLEŻEŃSKIEGO.
  3. DYSKUSJA NAD SPRAWOZDANIAMI.
  4. PODJĘCIE NA WNIOSEK KOMISJI REWIZYJNEJ UCHWAŁY O UDZIELENIU ABSOLUTORIUM USTEPUJĄCEMU ZARZĄDOWI.
  5. WYBÓR PREZESA ZARZĄDU KOŁA, CZŁONKÓW ZARZĄDU KOŁA, KOMISJI REWIZYJNEJ I SĄDU KOLEŻEŃSKIEGO.
  6. WYBÓR DELEGATÓW I ICH ZASTEPCÓW NA XI OKRĘGOWY ZJAZD DELEGATÓW.
  7. UCHWALENIE PLANU DZIAŁANIA NA NOWĄ KADENCJĘ.
  8. WOLNE WNIOSKI.
  9. ZAKOŃCZENIE OBRAD.

PROSIMY O LICZNE UCZESTNICTWO W WALNYM ZGROMADZENIU.

STALOWA WOLA, 1 PAŹDZIERNIKA 2021R.

ZA ZARZĄD KOŁA NR 3 „ROZWADÓW”

JAROSŁAW JABŁOŃSKI

WJAZD JEST DOZWOLONY ZGODNIE Z USTALENIAMI I ZASADAMI, KTÓRE ZOSTANĄ PRZEKAZANE NA ODPRAWIE.

 

COLMIC XIII Maraton Wędkarski Wilcza Wola!


W związku z sytuacją pogodową proszę być przygotowanym, że nie będzie możliwości wjazdu samochodów na opaskę!
Ostateczna decyzja zapadnie do czwartku więc bądźmy czujni.

PROGRAM COLMIC XIII MARATONU WĘDKARSKIEGO NA WILCZEJ WOLI:

Sobota 04 września 2021

07.00 do 07.30 – zbiórka na „Parkingu u Arka” przy drodze Wilcza Wola – Wola Raniżowska (50°20'4.884"N, 21°56'37.608"E). Zgłaszanie drużyn w sekretariacie zawodów, otwarcie zawodów i odprawa sędziowska;

07.30 do 08.30 – losowanie stanowisk, wydanie suchego prowiantu na kolację i dojazd lub dojście do stanowiska;

08.30 do 10.00 – przygotowanie na stanowiskach;

10.00 – rozpoczęcie nęcenia i wędkowania;

13.00 do 14.00 – obiad podany na stanowiska;

15.00 do 16.00 – I-wsze ważenia ryb na stanowiskach;

19.00 do 20.00 –II-wsze ważenie ryb na stanowiskach;

Niedziela 05 września 2021

06.00 do 07.00 – śniadanie podane na stanowiska;

10.00 – koniec wędkowania;

10.00 do 11.30 – III-cie ważenie ryb na stanowiskach;

11.30 – 12.30 – prace komisji sędziowskiej, podanie wstępnych wyników, obiad dla uczestników

ok. 13.00 – ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i zakończenie zawodów.

 

Do zobaczenia w sobotę 4 września :)

 

Lista nagród podana zostanie w przyszłym tygodniu. 

Pamiętajcie proszę o zasadach bezpieczeństwa. Z tego względu czas przygotowania i odprawy może ulec przedłużeniu.

Lista startowa:

  1. NAGRODA - AMUR TEAM
  2. ROZWADÓW 3
  3. TEAM SANNA ZAKLIKÓW
  4. TEAM RYBKA NISKO RAFAŁ MAŁEK
  5. POLANDFISHING.PL
  6. URSYNÓW KOŁO 28
  7. PSZ TEAM KIELCE/RZESZÓW (SOŃTA)
  8. TEAM STALOWA WOLA
  9. TEAM RUDNIK N/S
  10. CZARNE HAKI
  11. TEAM GUNCZ STALOWA WOLA
  12. MOCARZ TEAM BARANÓW SANDOMIERSKI
  13. STALOWE SZPROTKI
  14. MUCHA TEAM ("13" ENERGETYK)
  15. TEAM RUDNIK N/S
  16. FEEDER KLUB KOLEJARZ ZAMOŚĆ I
  17. FEEDER KLUB KOLEJARZ ZAMOŚĆ II
  18. FEEDER KLUB KOLEJARZ ZAMOŚĆ III
  19. FEEDER KLUB KOLEJARZ ZAMOŚĆ IV
  20. TURBO LESZCZE
  21. RANIŻÓW I
  22. RANIŻÓW II
  23. FEEDER TEAM BIŁGORAJ
  24. ENERGETYK 13 I
  25. ENERGETYK 13 II
  26. DYWIZJON 303 NISKO
  27. ZMDK
  28. BRZANA KIELCE I
  29. BRZANA KIELCE II
  30. BIAŁE ŁABĘDZIE ZAMOŚĆ
  31. K28 WARSZAWA URSYNÓW 1
  32. KOŁO NR 4 NISKO
  33. HYDROGAZ
  34. RUDNIK
  35. ŁOWCY B
  36. KOLEJARZ ZAMOŚĆ
  37. BRACIA PASZT

Proszę o jak najszybsze uregulowanie zaległości finansowych (termin ostateczny to 9 sierpnia) po tym dniu następuje skreślenie z listy startowej. Proszę o podanie w wwaidomości sms - składu drużyny i rozmiaru koszulek (NAZWA DRUŻYNY, SKŁAD, ROZMIAR KOSZULKI)

w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny - 604066683

JJ